dapra_direct_logo

DAPRA DIRECT, s.r.o. se specializuje na poskytování komplexních reklamních služeb pro naše klienty v oblasti tisku, grafického designu a výroby reklamních předmětů. Jsme tady, abychom vašim nápadům dali život a vašim značkám poskytli maximální pozornost.

Naše služby

Kopírování a tisk

Zaručujeme vám rychlé a spolehlivé služby v oblasti kopírování a tisku. S nejmodernější technologií vám dodáme kvalitní reprodukce vašich dokumentů a materiálů.

Reklamní předměty

Vyberte si z naší široké nabídky reklamních předmětů a my je pro vás potiskneme špičkovými technologiemi, včetně sítotisku, transferového tisku, tamponového tisku a dalších.

Potisk triček

Vaše firemní trička nebo propagační oblečení získají nový rozměr díky našemu profesionálnímu potisku. Dejte nám vaše logo a my zajistíme, že se bude nosit s hrdostí.

Výroba bannerů

Chcete, aby vaše reklama byla nezaměnitelná? Nechte nás vytvořit pro vás banner, který zaujme a osloví vaše zákazníky.

Výroba fotoobrazů

Vaše oblíbené fotografie si zaslouží být zdůrazněny. S našimi fotoobrazy se vaše vzpomínky stanou výjimečným uměleckým dílem.

Výroba vlajek a prezentačních systémů

Potřebujete profesionální vzhled na vaší prezentaci nebo události? Naše vlajky a prezentační systémy vám pomohou vytvořit nezapomenutelný dojem.

Grafické práce

Jsme připraveni vzít vaše nápady a proměnit je v vizuální skvosty. Nechte nás vám pomoci s designem, který vás odliší od konkurence.

Kontaktujte nás

Nechte nás vám pomoci s vašimi reklamními potřebami. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte stavět silnou značku, která osloví vaše zákazníky.

Textil

NABÍDKA TEXTILU
ONLINE KATALOG

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
ONLINE KATALOG

Máte zájem o naše služby?
napište nám